Machineryline » Половни индустриски опреми » Половни опреми за автосервисиМоторни пумпиИндустриски роботиЛабораториски опремиОпреми за продавнициДизел генераториРачни алатиМашини за изработка на картонски кутииОсветлување кулиАпарати за заварувањеДијагностички опремиПерачи под висок притисокИндустриски греалкиМашини за укоричувањеСекачи за хартијаОрмари за алати » Половни авто-дигалкиДијагностички опремиМашини за пескарењеДизел генераториМоторни пумпиРачни алатиМашини за изработка на картонски кутииОсветлување кулиАпарати за заварувањеПерачи под висок притисокИндустриски греалкиМашини за укоричувањеСекачи за хартијаОрмари за алатиБензински генераториДигитални машини за печатење » Половни ножични авто-дигалкиДвостолбни авто-дигалкиЧетиристолбни авто-дигалкиДизел генераториМоторни пумпиРачни алатиМашини за изработка на картонски кутииОсветлување кулиАпарати за заварувањеДијагностички опремиПерачи под висок притисокИндустриски греалкиМашини за укоричувањеСекачи за хартијаОрмари за алатиБензински генератори » Ножична авто-дигалка Farmfacts GreenSeeker

Ножична авто-дигалка Farmfacts GreenSeeker

PDF
PDF
16.700 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип ножична авто-дигалка
Година на производство 2016
Локација Германија Burkau
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 11610805
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Location: Germany
Marke: Farmfacts
Vorführer
Scaner
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична авто-дигалка  TOR HW4005 TOR HW4005 цена на барање Ножична авто-дигалка 4000 кг Казахстан, Усть-Каменогорск
ножична авто-дигалка TOR HW1002 TOR HW1002 цена на барање Ножична авто-дигалка 1000 кг Казахстан, Усть-Каменогорск
ножична авто-дигалка TOR HW2002 TOR HW2002 цена на барање Ножична авто-дигалка 2000 кг Казахстан, Усть-Каменогорск