Корпа за багер WIMMER 1200 mm / A-Lock

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
2.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка WIMMER
Модел 1200 mm / A-Lock
Тип корпа за багер
Локација Германија Halver
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот P03378
Опис
Вкупни димензии широчина - 1.19 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
ca. 1190mm breit
Zähne
teeth
! IBAN : DE61 4585 0005 xxxx xxxx xx ! // Bei Fragen zu Abgasnormen sprechen Sie uns bitte an // If you have questions for exhaust regulations please ask us \n
weitere Fotos und Angebote auf // More Pictures and Offers at: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер WIMMER 900 mm WIMMER 900 mm 2.200 € Корпа за багер Германија, Halver
корпа за багер WIMMER 600 mm WIMMER 600 mm 950 € Корпа за багер Германија, Halver