Корпа за багер Tieflöffel 500mm SWE10

PDF
PDF
1.400 €
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот Z5530
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Tieflöffel
Schnittbreite 500mm
mit Zähne
passed zu Miller SWE10 Schnellwechsler
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи