Кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60

PDF
кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60
кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60
кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60 слика 2
кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60 слика 3
кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60 слика 4
кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
2.250 €
Нето цена
2.677,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  кабина
Локација:  Германија Meuspath
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  JP15649
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Кабина за натоварувач со тркала Atlas AR 60

Германски
neue Kabine für ein Atlöas Radlader AR serie,
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!