Филтри -

Натоварувачи од подземјето

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Натоварувачи од подземјето, рударски натоварувач

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.130 €
Евро Euro 4 Капацитет на лопата 4.2 м³
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
580.000 € Без ДДВ
Носивост 10100 кг Капацитет на лопата 6 м³
Година 2017 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514
3
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Година 2015 Километража 4900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
нови натоварувач од подземјето Paus PFL 8 нови натоварувач од подземјето Paus PFL 8 нови натоварувач од подземјето Paus PFL 8
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Emsbüren, Niedersachsen
нови натоварувач од подземјето Paus TSL 1253 S10 нови натоварувач од подземјето Paus TSL 1253 S10 нови натоварувач од подземјето Paus TSL 1253 S10
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Emsbüren, Niedersachsen
натоварувач од подземјето Atlas Copco ST1520
1
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 120.300 €
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
натоварувач од подземјето Atlas Copco ST14
1
Контактирајте го продавачот
190.000 US$ EUR ≈ 175.800 €
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
169.400 € SEK 1.899.000 SEK
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 35000 м/ч Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Носивост 6800 кг
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Капацитет на лопата 1.5 м³
Година 1992 Километража Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Капацитет на лопата 1.5 м³
Година Километража Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Lautern
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 208.200 €
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
натоварувач од подземјето Caterpillar SH680 натоварувач од подземјето Caterpillar SH680
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Носивост 35500 кг Капацитет на лопата 7 м³
Година 2009 Километража 16807 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 231.300 €
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
46.100 € PLN 199.000 PLN
Година 2009 Километража 21900 м/ч Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Капацитет на лопата 10.7 м³
Година 2018 Километража 16590 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Носивост 35498.1 кг Капацитет на лопата 6.999925 м³
Година 2013 Километража 25750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 750 кг
Година 2019 Километража 3255 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се