Пресејувачка кофа AGM Baggerbak 1500 mm

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип пресејувачка кофа
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8339
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
AGM Baggerbak 1500 mm
   • 1500 mm breed
   • CW 10 ophanging
   • Geschikt voor 6 tot 9 tons machine
   • Ook verkrijgbaar in CW05, CW20 of Herder aansluiting
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пресејувачка кофа Maaikorf Maaikorf цена на барање Пресејувачка кофа Холандија, Goudriaan
нови пресејувачка кофа Baggerbak Нови Baggerbak цена на барање Пресејувачка кофа Холандија, Goudriaan
пресејувачка кофа Maaikorf met verlegarm Maaikorf met verlegarm цена на барање Пресејувачка кофа Холандија, Goudriaan