Корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm

PDF
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm слика 2
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm слика 3
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm слика 4
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm слика 5
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm слика 6
корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Giant
Модел:  Pelikanschaufel 2000mm
Тип:  корпа за натоварувач
Година на производство:  2018
Локација:  Германија 64589 Stockstadt Am Rhein
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  Z573089
Опис
Широчина:  2000 мм
Капацитет на лопата:  2 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за натоварувач Giant Pelikanschaufel 2000mm

Германски
Preis: Auf Anfrage
Aufnahme: OQL210
Nettogewicht: Gewicht
Referenznummer: Z573089
Aufnahme: OQL210
Schnittbreite: 2000mm
Volumen: 2000l
Standort: Stockstadt
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Giant Erdbauschaufel цена на барање Корпа за натоварувач 2020 1600 мм Германија, Baienfurt
Giant цена на барање Корпа за натоварувач 2014 800 мм Германија, 64589 Stockstadt Am Rhein
Giant цена на барање Корпа за натоварувач 2020 1600 мм Германија, Melle-Wellingholzhausen