Корпа за багер Esco CX47/CX50B

PDF
корпа за багер Esco CX47/CX50B
корпа за багер Esco CX47/CX50B
корпа за багер Esco CX47/CX50B слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Esco
Модел:  CX47/CX50B
Тип:  корпа за багер
Број на дел:  RH106701
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15662
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Esco CX47/CX50B

Шпански
DE 24 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 6 Y 6 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua