Корпа за багер Case

PDF
корпа за багер Case
корпа за багер Case
корпа за багер Case слика 2
корпа за багер Case слика 3
корпа за багер Case слика 4
корпа за багер Case слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Case
Тип:  корпа за багер
Локација:  Франција Pinsaguel
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  Case
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Case

Француски
Titre: Godet case - AXE 50 mm
Godet de tranchée / terrassement attache case pour pelle
Largeur = 60 Cms
Diamètre d’axe : 50 mm
Largeur balancier : mini 195 - maxi 225 mm
Entreaxe : ~ 300 mm
TVA récupérable
Envoie possible France - Corse - Europe
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Mecalac 690 € Корпа за багер 900 мм Франција, Pinsaguel