Грајфер

PDF
грајфер
грајфер
грајфер слика 2
грајфер слика 3
грајфер слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
500 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  грајфер
Локација:  Холандија Cuijk
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  YM23430
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Грајфер

Англиски
Clamshell 1000mm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Heus GSR6 6.900 € Грајфер 333 кг Холандија, Cuijk
Manual 1.400 € Грајфер Холандија, Cuijk
CW10 5.750 € Грајфер Холандија, Cuijk