Нож 5D9558 за грејдер

PDF
нож 5D9558 за грејдер
1/1
PDF
200 US$
Нето цена
≈ 187,10 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  нож
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7024
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Нож 5D9558 за грејдер

Шпански
Año
No. Serie
DE 3/4 X 8 X 60 PULGADAS ( 5 FT)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи