Филтри -

Подземна рударска опрема TAMROCK

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Подземна рударска опрема TAMROCK: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Друга рударска опрема
Година 09/1994
Финска, HELSINKI
барег за пробивање тунели TAMROCK T08S-290C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Барег за пробивање тунели
Година 2002
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
подземен дампер TAMROCK EJC430 подземен дампер TAMROCK EJC430
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Година 01/2008
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач од подземјето
Година 2005
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за млазен бетон
Година 2007
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се