Филтри -

Натоварувачи од подземјето Atlas Copco

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Натоварувачи од подземјето Atlas Copco: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач од подземјето Atlas Copco ST1030 натоварувач од подземјето Atlas Copco ST1030
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 1480 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Капацитет на лопата 10 м³
Година 2006 Километража 8400 м/ч Сила 400 кс
Kanada, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража Сила 136 kW
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
305.730 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се