Филтри -

Натоварувачи од подземјето Sandvik

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Натоварувачи од подземјето Sandvik: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Година 2004 Километража 18000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Ирска, Navan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
7 години на Machineryline
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Капацитет на лопата 6.3 м³
Година 11/2021 Километража Сила 265 kW
Ирска, Navan
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH515i
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Капацитет на лопата 6.3 м³
Година 11/2021 Километража Сила 265 kW
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Капацитет на лопата 3.5 м³
Година Километража 2102 м/ч Сила 185 кс
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514 натоварувач од подземјето Sandvik Toro 514
3
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Година 2015 Километража 4900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
нови натоварувач од подземјето Sandvik LH514 нови натоварувач од подземјето Sandvik LH514
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг
Година 2019 Километража Сила 348 кс
Ирска, Navan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се