Филтри -

Кофи за мешање бетон од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
4.826 € PLN 22.900 PLN
Година 2022 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Imielin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.855 € PLN 8.800 PLN
Година 2022 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Stoczek
кофа за мешање бетон M3 BM600 кофа за мешање бетон M3 BM600 кофа за мешање бетон M3 BM600
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2002 Капацитет на лопата Нето тежина
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Година 2016 Капацитет на лопата Нето тежина 380 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Капацитет на лопата Нето тежина 560 кг
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2005 Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2011 Капацитет на лопата Нето тежина
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2015 Капацитет на лопата Нето тежина 365 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Година 2007 Капацитет на лопата Нето тежина 400 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2010 Капацитет на лопата Нето тежина 315 кг
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
5 години на Machineryline
кофа за мешање бетон Diversen Occ Wifo voerbak/kuilhapper 2 kanten lossen кофа за мешање бетон Diversen Occ Wifo voerbak/kuilhapper 2 kanten lossen кофа за мешање бетон Diversen Occ Wifo voerbak/kuilhapper 2 kanten lossen
3
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година Капацитет на лопата Нето тежина 500 кг
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
6.060 € Без ДДВ
Година 05/2022 Капацитет на лопата Нето тежина 680 кг
Полска, Kolno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се