Машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper

PDF
машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper
машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper
машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper слика 2
машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper слика 3
машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper слика 4
машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  машина за полнење со мерење
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  0505202302
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за полнење со мерење PS Mako Beutelclipper

Германски
Marke: PS Mako
Clipper Brotbeutel Beutel Clip
Clipmaschine
mit Drehteller
mit Hochtransportband
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Delta GE цена на барање Машина за полнење со мерење Германија, Bielefeld
Hartmann Automat GBK 220 цена на барање Машина за полнење со мерење 1999 Германија, Bielefeld
PS Mako VA 460-OSP цена на барање Машина за полнење со мерење 2007 Германија, Bielefeld