Филтри -

Кофи за мешање бетон од Италија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон од Италија: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Година 2016 Капацитет на лопата Нето тежина 380 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Капацитет на лопата Нето тежина 560 кг
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2005 Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2015 Капацитет на лопата Нето тежина 365 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Година 2007 Капацитет на лопата Нето тежина 400 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Година 2022 Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година 2017 Капацитет на лопата Нето тежина 410 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Година 2002 Капацитет на лопата Нето тежина 420 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2010 Капацитет на лопата Нето тежина 700 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
кофа за мешање бетон BM450 кофа за мешање бетон BM450 кофа за мешање бетон BM450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година 2004 Капацитет на лопата Нето тежина 840 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Cassano Magnago (VA)
кофа за мешање бетон Benna miscelatrice кофа за мешање бетон Benna miscelatrice кофа за мешање бетон Benna miscelatrice
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Cassano Magnago (VA)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се