Филтри -

Дампери гасеничари Kubota

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Дампери гасеничари Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Година Километража 250 м/ч Сила
Белгија, Sint Katelijne Waver
дампер гасеничар Kubota KC70 VSL-4 дампер гасеничар Kubota KC70 VSL-4
2
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 700 кг Зафатнина 0.34 м³ Брзина 3.3 км/ч
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 208 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 0.34 м³
Година 2021 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 884 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 1353 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се