Вибрационо сито McCLOSKEY R70

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка McCLOSKEY
Модел R70
Тип вибрационо сито
Година на производство 2017
Работни часови 2500 м/ч
Локација Обединето Кралство Plymouth
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 11799
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Англиски
McCloskey R70
Two deck screen box: 2.75m x 1.22m (9×4)
Top deck with 50mm square mesh
Bottom deck with 6mm piano wire
Hopper with belt feeder
Original and very good working condition
Weight ONLY 17000kg
Worldwide Export And Shipping Arranged
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
вибрационо сито MAXIMUS 409 MAXIMUS 409 цена на барање Вибрационо сито 2017 2500 м/ч Обединето Кралство, Plymouth
вибрационо сито McCLOSKEY R 155 McCLOSKEY R 155 цена на барање Вибрационо сито 2019 Обединето Кралство, (Staffordshire)
вибрационо сито DST Proflow DST Proflow цена на барање Вибрационо сито 2016 6000 м/ч Обединето Кралство, Plymouth
вибрационо сито McCLOSKEY R 155 McCLOSKEY R 155 цена на барање Вибрационо сито 2019 Обединето Кралство, Staffordshire
вибрационо сито McCLOSKEY 516R T McCLOSKEY 516R T цена на барање Вибрационо сито 2019 320 м/ч Обединето Кралство, Manchester
вибрационо сито TEREX Finlay 683 / 2 Decks TEREX Finlay 683 / 2 Decks цена на барање Вибрационо сито 2019 1900 м/ч Обединето Кралство, Plymouth