Вибрационо сито Powerscreen Warrior 1800 Scalping screen

PDF
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen слика 2
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen слика 3
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen слика 4
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen слика 5
вибрационо сито Powerscreen  Warrior 1800 Scalping screen слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
70.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Powerscreen
Тип:  вибрационо сито
Година на производство:  2006
Работни часови:  5400 м/ч
Локација:  Бугарија София
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  KQ39207
Мотор
Марка:  TIER 3 CAT
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вибрационо сито Powerscreen Warrior 1800 Scalping screen

Англиски
The machine is 2006.
5400 motohours.
Changed hydraulic oil . New tapes. The condition of the machine is very good.
Машината е 2006 година.
на 5400 моточаса.
Сменено хидравлично масло . Нови ленти. Състоянието на машината е много добро.


Машина 2006 года выпуска.
В 5400 моточасов.
Поменяно масло в гидравлике, новые ремни.
Состояние машины очень хорошее.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Powerscreen 830 цена на барање Вибрационо сито 2005 6900 м/ч Шпанија, Chiva