Редуктор за натоварувач со тркала KRAMER 312 412; 516 416

PDF
редуктор за натоварувач со тркала KRAMER  312 412; 516 416
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UT6776
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Oferta od: Firmy,
Dotyczy kosztu remontu zmiennika przy zwrocie niesprawnego,
Regenerujemy zmienniki do wszystkich maszyn,
Uszkodzoną część można do nas wysłać kurierem
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!