Гума за натоварувач на тркала FORCESTONE

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
1.750 €
Контактирајте го продавачот
Тип гума за натоварувач на тркала
Големина 26.50 R 25.00
Година на производство 2018
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BP16664
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
SIZE: 26.5-25
LOAD RATING: 9250 kg
RIM TYPE: 22.00/3.0
PLY RATING: 28PR
TREAD: E3/L3
Price per 1x tire. Minimum sale: 2 x tires
brand: FORCESTONE
running hours: NEW / UNUSED
Description
NEW/UNUSED *FORCESTONE * TIRES
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
гума за натоварувач на тркала Double Coin 20.50-25.00 Double Coin 20.50-25.00 150 € Гума за натоварувач на тркала 20.50-25.00 Холандија, Nunspeet