Друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE

PDF
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE слика 2
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE слика 3
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE слика 4
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE слика 5
друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  KHS
Модел:  Innopro KZE
Тип:  друга опрема за производство на пијалоци
Година на производство:  2019
Локација:  Швајцарија Bern
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  EJ36593
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Друга опрема за производство на пијалоци KHS Innopro KZE

Германски
Preis: Contact us for price
Find more here
покажи контакти
Contact us at
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Spirax Sarco WT-V2 13.0 цена на барање Друга опрема за производство на пијалоци 2018 Германија, Oldenburg
BMS UNIPAL 160 L B 3 цена на барање Друга опрема за производство на пијалоци 2016 Германија, Bielefeld
ALWID Krone HV Vacuum Filler 7.100 € Друга опрема за производство на пијалоци 2018 Германија, Menslage
KHS Paramix Mixer 35.000 € Друга опрема за производство на пијалоци 1992 Германија, Menslage