Филтри -

Постројки за дробење Terex

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Постројки за дробење Terex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 131.400 €
Капацитет на резервоар 10 м³ Капацитет 400 т/ч
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 1775 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 49.730 € DKK 371.000 DKK
Година 2006 Километража 5300 м/ч Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 3250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 6580 м/ч Сила
Луксембург, RUMELANGE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2188 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 7800 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Sanski Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 2.3 м³
Година 2013 Километража 3306 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
209.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 3050 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 6292 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Полска, Krzykosy
постројка за дробење Terex TDS 825 постројка за дробење Terex TDS 825
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 8.5 м³
Година 2020 Километража 1564 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4200 м/ч Сила
Франција, Béthune
постројка за дробење Terex C1540RS постројка за дробење Terex C1540RS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 5900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
261.681 € Со вклучен ДДВ
Година 2020 Километража 1424 м/ч Сила
Германија, Regensburg
постројка за дробење Terex I 110 постројка за дробење Terex I 110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се