Филтри -

Мини дампери Barford

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Мини дампери Barford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер Barford SXR6000
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија
мини дампер Barford SXR6000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 5616 м/ч Сила
Шпанија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини дампер Barford SXR3500HYDRA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 2954 м/ч Сила
Шпанија
мини дампер Barford SX9000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 4110 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 4117 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Носивост 5000 кг
Година 2000 Километража 4725 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража 3200 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг
Година 2003 Километража 4300 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2008 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг
Година 2003 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража 4700 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг
Година 2004 Километража 4300 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
5.840 € GBP 5.000 GBP
Година 1998 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година 2003 Километража 2215 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
8.760 € GBP 7.500 GBP
Брзина 25 км/ч
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство, Ballyclare
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се