Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2666 огласа
6 години на Machineryline
94 години на пазарот

Се продава дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm на аукција

PDF
дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm
дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm
дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm слика 2
дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm слика 3
дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm слика 4
дрвена даска 14.63 m2 Rustiek Eiken Planken 20 x 195 mm 30 st./ 250 cm слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Почетна цена:
525 €
оди на аукција
Локација:  Холандија Sint-Oedenrode
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A3-21928
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 20:00
Детали:
Англиски
Француски
Холандски
Превод на македонски
Rustic oak planks with half-timber joint, dried

End size: 20 x 195 mm
length: 2500
height: 20
width: 195
Rustiek eiken planken met halfhout verbinding
gedroogd
Rustic oak planks with half-timber joint, dried

End size: 20 x 195 mm
length: 2500
height: 20
width: 195
Rustiek eiken planken met halfhout verbinding
gedroogd
Покажи повеќе
Превод на македонски
Planches de chêne rustique avec joint à colombages, séchées
Превод на македонски
Rustiek eiken planken met halfhout verbinding, gedroogd
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи