Machineryline » Megamak Dış Tic.

Megamak Dış Tic.

За нас
Мапа
Контакти Megamak Dış Tic.
Во продажба: 18 огласа
Телефонските броеви се проверени
Oktay Kamiloğlu
Oktay Kamiloğlu
Јазици: турски, бугарски, руски, англиски
+359 2 411... Прикажи +359 2 411 0987
+90 212 855... Прикажи +90 212 855 02 04
+90 532 065... Прикажи +90 532 065 30 80
Адреса
Турција, Мраморен регион, Ostim / Ankara, 100. Yıl Bulvarı No:101/A
Локално време на дилерот: 02:35 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Мраморен регион, Ostim / Ankara, 100. Yıl Bulvarı No:101/A
Огласи Megamak Dış Tic.
Филтер

Резултати од пребарување: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна машина за дробење
Зафатнина 25 м³
Година 07/2021 Километража Сила 160 kW
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 12/2021 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 12/2021 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрирачки фидер
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Транспортер со лента
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационо сито
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Санитарен контејнер
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер за канцеларии
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Постројка за дробење
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна машина за дробење
Година 01/2022 Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стамбен контејнер
Година Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
нови стамбен контејнер нови стамбен контејнер
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стамбен контејнер
Година Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година Километража Сила
Бугарија, Слънчев бряг