Machineryline » DTR COMPRESSOR Sp. J.

DTR COMPRESSOR Sp. J.

За нас
Мапа
Контакти DTR COMPRESSOR Sp. J.
Во продажба: 36 огласа
Продавач на Machineryline: 3 години
Телефонските броеви се проверени
Piotr Włoch
Piotr Włoch
Јазици: полски, руски, англиски
+48 698 64... Прикажи +48 698 647 289
Адреса
Полска, Лублин, 21-132 , LUBLIN KAMIONKA, BRATNIK 27
Локално време на дилерот: 12:49 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Лублин, LUBLIN KAMIONKA, BRATNIK 27
Огласи DTR COMPRESSOR Sp. J.
Филтер

Резултати од пребарување: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
компресор Drum XK12 XK18 компресор Drum XK12 XK18 компресор Drum XK12 XK18
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
компресор SPITZER Drum XK 12 компресор SPITZER Drum XK 12 компресор SPITZER Drum XK 12
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
компресор BETICO компресор BETICO компресор BETICO
3
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компресор
Година 2020 Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
компресор Silo GHH Rand CG80 компресор Silo GHH Rand CG80
2
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Компресор
Година 2020 Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Компресор
Година 2017 Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
компресор CVS silokompressor 1100 wydmuch компресор CVS silokompressor 1100 wydmuch
2
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Компресор
Година 2019 Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Пневматски компресор
Година 2019 Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
пневматски компресор за камион влекач пневматски компресор за камион влекач пневматски компресор за камион влекач
3
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Пневматски компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски компресор
Година Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA