Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54

BKT SM-54
цена на барање
Контактирајте го продавачот
Јавете ми се
Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54 - Machineryline
Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54 | Слика 1 - Machineryline
Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54 | Слика 2 - Machineryline
Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54 | Слика 3 - Machineryline
Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54 | Слика 4 - Machineryline
Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54 | Слика 5 - Machineryline
Заинтересирани сте за огласот?
Побарај дополнителни фотографии
1/5
Цена:
на барање
Извести ме кога ќе се смени цената
Марка: BKT
Модел: SM-54
Големина: 18.00 R33
Локација: Белгија Maasmechelen6599 км to "United States/Columbus"
Датум на објавување: повеќе од 1 месец
Machineryline ID: YY45640
Состојба
Состојба: нов

Дополнителни информации — Нови гума за натоварувач на тркала BKT SM-54

3 stuks NIEUWE 18.00-33 BKT SM-54 band op voorraad.

Whatsapp/Tel: покажи контакти.
Побарај дополнителни информации
Важно
Описот е даден од продавачот. Ве молиме проверете ги сите детали директно со продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Проверка на продавачот

Ако решите да купите опрема по ниска цена, проверете дали комуницирате со вистинскиот продавач. Дознајте колку што може повеќе информации за сопственикот на опремата. Еден од начините на измама е да се претстави како вистинска компанија. Во сличај на сомнеж, информирајте нѐ за тоа поради дополнителна контрола, преку образецот за повратни информации.

Проверка на цена

Пред да решите да направите купување, внимателно прегледајте неколку продажни понуди за да ја сфатите просечната вредност на избраниот модел на опрема. Ако цената на понудата која ви се допаѓа е многу пониска од таа на слични модели, размислете. Значителна разлика во цена може да укажува на скриени недостатоци или на обид на продавачот да направи измама.

Не купувајте производи чија цена премногу се разликува од просечната цена за слична опрема.

Не давајте согласност на сомнителни залози и плаќање на стоката однапред. Ако се сомневате, не плашете се да ги разјасните деталите, да побарате дополнителни фотографии и документи за опремата, да ја проверите автентичноста на документите, да поставувате прашања.

Сомнително плаќање однапред

Најчест вид измама. Нечесните продавачи може да побараат одредена сума капар за да го „резервираат“ вашето право на купување опрема. Значи, измамниците може да соберат голема сума и да исчезнат и никогаш повеќе да не се појават.

Варијантите на таквата измама може да вклучат:
  • Пренос на плаќањето однапред на картичка
  • Не плаќајте однапред без издавање на документ кој го потврдува процесот на трансфер на пари, ако продавачот во текот на комуникацијата ви станал сомнителен.
  • Пренос на сметка на „доверител“
  • Вакво барање треба да е алармантно, најверојатно комуницирате со измамник.
  • Пренос на сметка на компанија со слично име
  • Внимавајте, измамниците може да се скријат позади добри компании, правејќи мали измени во името. Не пренесувајте средства ако називот на компанијата ви е сомннителен.
  • Замена на сопствени податои во фактурата на вистинската компанија
  • Пред да направите трансфер, проверете дали наведените податоци се точни и дали се однесуваат на наведената компанија.
Откривте измама?
Известете нѐ
Совети за безбедност
Слични огласи
гума за натоварувач на тркала BKT EARTHMAX SR-30 30mm Nr. 2257 1 PIECE гума за натоварувач на тркала BKT EARTHMAX SR-30 30mm Nr. 2257 1 PIECE гума за натоварувач на тркала BKT EARTHMAX SR-30 30mm Nr. 2257 1 PIECE
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
20.50 R25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
20.50 R25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Michelin XLD D2 A 50mm гума за натоварувач на тркала Michelin XLD D2 A 50mm гума за натоварувач на тркала Michelin XLD D2 A 50mm
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
26.50 R25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
гуми за натоварувач на тркала BKT
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
гума за натоварувач на тркала Goodyear 26.5R25 GP-4D Nr. 2315 гума за натоварувач на тркала Goodyear 26.5R25 GP-4D Nr. 2315 гума за натоварувач на тркала Goodyear 26.5R25 GP-4D Nr. 2315
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Michelin XLD D2 Nr. 2255 гума за натоварувач на тркала Michelin XLD D2 Nr. 2255 гума за натоварувач на тркала Michelin XLD D2 Nr. 2255
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
26.50-25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Michelin XHA2 REGROOVED 13mm Nr. 2259 1 PIECE гума за натоварувач на тркала Michelin XHA2 REGROOVED 13mm Nr. 2259 1 PIECE гума за натоварувач на тркала Michelin XHA2 REGROOVED 13mm Nr. 2259 1 PIECE
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
20.50-25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Michelin 23.5R25 XLD D2A гума за натоварувач на тркала Michelin 23.5R25 XLD D2A гума за натоварувач на тркала Michelin 23.5R25 XLD D2A
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Michelin XHA2 гума за натоварувач на тркала Michelin XHA2 гума за натоварувач на тркала Michelin XHA2
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
875/65 R29
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Bridgestone VSDL гума за натоварувач на тркала Bridgestone VSDL гума за натоварувач на тркала Bridgestone VSDL
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
35.00/65 R33
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Goodyear 29.5R25 RL-5K 55mm Used Tyre Nr. 1886 гума за натоварувач на тркала Goodyear 29.5R25 RL-5K 55mm Used Tyre Nr. 1886 гума за натоварувач на тркала Goodyear 29.5R25 RL-5K 55mm Used Tyre Nr. 1886
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Состојба нов
775/65 R29
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Goodyear 1 PIECE  GP-4D 28mm гума за натоварувач на тркала Goodyear 1 PIECE  GP-4D 28mm гума за натоварувач на тркала Goodyear 1 PIECE  GP-4D 28mm
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
29.50-25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Michelin 26.5R25 XMINE D2 87mm гума за натоварувач на тркала Michelin 26.5R25 XMINE D2 87mm гума за натоварувач на тркала Michelin 26.5R25 XMINE D2 87mm
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
гума за натоварувач на тркала Goodyear TL-3A гума за натоварувач на тркала Goodyear TL-3A гума за натоварувач на тркала Goodyear TL-3A
3
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
29.50-25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
20.50 R25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
20.50-25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
20.50-25
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот
Цена на барање
Гума за натоварувач на тркала
Белгија, Maasmechelen
OTREM Tire Supplies BV
Контактирајте го продавачот