Machineryline » A - Tools e. U.

A - Tools e. U.

За нас
Мапа
Контакти A - Tools e. U.
Во продажба: 3 огласа
Телефонските броеви се проверени
Baris Dogan
Baris Dogan
Јазици: германски
+43 660 81... Прикажи +43 660 8187051
Адреса
Австрија, Горна Австрија, 4312, Ried in der Riedmark, Niederzirking 121
Локално време на дилерот: 23:35 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Австрија, Горна Австрија, Ried in der Riedmark, Niederzirking 121
Огласи A - Tools e. U.
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер гасеничар KUBOTA XN12 нови багер гасеничар KUBOTA XN12 нови багер гасеничар KUBOTA XN12
3
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 6
Година 05/2021 Километража Сила 15 кс
Австрија, Ried in der Riedmark
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2021 Километража 3 м/ч Сила
Австрија, Ried in der Riedmark
Контактирајте го продавачот
3.150 € Без ДДВ
Четиристолбна авто-дигалка
Носивост 4000 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Австрија, Ried in der Riedmark