Machineryline » NORDMAN MACHINERY SIA

NORDMAN MACHINERY SIA

За нас
Мапа
Контакти NORDMAN MACHINERY SIA
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Kārlis Nordmanis
Kārlis Nordmanis
Јазици: германски, летонски, шпански, италијански, англиски
+371 29 12... Прикажи +371 29 121 620
Sandis Štrāls
Sandis Štrāls
Јазици: летонски, руски, англиски
+371 26 66... Прикажи +371 26 662 882
Адреса
Латвија, Rūpnieku iela 8, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107, Latvija
Локално време на дилерот: 00:52 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Латвија, Rūpnieku iela 8, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107, Latvija
Огласи NORDMAN MACHINERY SIA
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 6500 м/ч Сила 190 kW
Латвија, Nordmanmachinery
хидрауличен чекан CATERPILLAR H65DS хидрауличен чекан CATERPILLAR H65DS хидрауличен чекан CATERPILLAR H65DS
3
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година 2013 Километража 500 м/ч Сила
Латвија, Nordmanmachinery
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 14600 м/ч Сила 245 kW
Латвија, Nordmanmachinery
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Постројка за дробење
Година 2015 Километража 11120 м/ч Сила 242 kW
Латвија, Nordmanmachinery
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Косачка
Година Километража Сила
Латвија, Rīga