Machineryline » MAN Importer Hrvatska d.o.o.
4.6
196 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
196

MAN Importer Hrvatska d.o.o.

Контакти
Во продажба: 3 огласа
1 година на Machineryline
Телефонските броеви се проверени
Hrvoje Glavaš
Hrvoje Glavaš
Јазици: англиски, германски, хрватски
+385 1 616... Прикажи +385 1 6167 677
+385 98 44... Прикажи +385 98 446 691
Адреса
Хрватска, 10257, Hrvatski Leskovac, Zastavnice 25c
Локално време на дилерот: 06:24 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MAN Importer Hrvatska d.o.o.
Филтер

3 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2016 Километража 725000 км Сила
Хрватска, Hrvatski Leskovac
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 46.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2017 Километража 522212 км Сила
Хрватска, Hrvatski Leskovac
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 42.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 440650 км Сила
Хрватска, Karlovac