Machineryline » HERAS Trade

HERAS Trade

За нас
Мапа
Контакти HERAS Trade
Во продажба: 7 огласа
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
HERAS Trade
HERAS Trade
Јазици: украински, полски, руски, англиски
+31 6 112... Прикажи +31 6 11274425
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6691 EJ, Gendt, Biezenkamp 21
Локално време на дилерот: 00:12 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Гелдерланд, Gendt, Biezenkamp 21
Огласи HERAS Trade
Филтер

Резултати од пребарување: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Мобилна товарна рампа
Носивост 22000 кг
Година 08/2021 Километража Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 62000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2021 Километража Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 71200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2021 Километража Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 97120 кг Суспензија хидраулично
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самооден модуларен транспортер
Носивост 144000 кг Суспензија хидраулично
Година 07/2014 Километража Сила 326 кс
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 150000000000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Gendt