Machineryline » ТОВ "Грін Лайн Вест"

ТОВ "Грін Лайн Вест"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "Грін Лайн Вест"
Во продажба: 9 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Василь Михайлович
Василь Михайлович
Јазици: украински, руски
+380 50 434... Прикажи +380 50 434 9092
Адреса
Украина, Волинска област, Луцьк
Локално време на дилерот: 00:47 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Волинска област, Луцьк
Огласи ТОВ "Грін Лайн Вест"
Филтер

Резултати од пребарување: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.750 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 1800 кг
Година 2013 Километража 3300 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
19.950 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 4500 кг
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
15.550 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2007 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
11.750 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 3975 м/ч Сила
Украина, Луцьк
вилушки вилушки
2
Контактирајте го продавачот
1.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушки
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
15.950 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2010 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Луцьк
виљушкар TOYOTA 42-7FDA50 виљушкар TOYOTA 42-7FDA50 виљушкар TOYOTA 42-7FDA50
3
Контактирајте го продавачот
16.750 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 5000 кг
Година 2012 Километража 4757 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
12.150 € Со вклучен ДДВ
Виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2008 Километража Сила
Украина, Луцьк