Machineryline » GOTREX - Karol Kubicki

GOTREX - Karol Kubicki

За нас
Мапа
Контакти GOTREX - Karol Kubicki
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
Karol
Karol
Јазици: полски
+48 509 21... Прикажи +48 509 213 512
Адреса
Полска, Подкарпати, 36-040, Boguchwała, Kwiatkowskiego, 9
Локално време на дилерот: 01:04 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Подкарпати, Boguchwała, Kwiatkowskiego, 9
Огласи GOTREX - Karol Kubicki
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.800 € PLN 269.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2020 Километража 1500 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
53.550 € PLN 245.000 PLN
Багер гасеничар
Година 06/2014 Километража 10050 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
120.200 € PLN 550.000 PLN
Багер гасеничар
Година 08/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
120.200 € PLN 550.000 PLN
Багер гасеничар
Година 08/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
120.200 € PLN 550.000 PLN
Багер гасеничар
Година 08/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
62.290 € PLN 285.000 PLN
Тркала трактор
Година 2011 Километража 11415 м/ч Сила 360 кс
Полска, Boguchwała