Machineryline » GB TRUCK SP. SP. Z O.O.

GB TRUCK SP. SP. Z O.O.

За нас
Мапа
Контакти GB TRUCK SP. SP. Z O.O.
Во продажба: 2 огласа
Телефонските броеви се проверени
Jarosław Gardocki
Jarosław Gardocki
Јазици: англиски, полски
+48 604 11... Прикажи +48 604 114 354
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 01-304, Warszawa, Połczyńska 110
Локално време на дилерот: 12:15 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Мазовско војводство, Warszawa, Połczyńska 110
Огласи GB TRUCK SP. SP. Z O.O.
Филтер

Резултати од пребарување: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.610 € PLN 220.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 4300 м/ч Сила 84 кс
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Полска, Warszawa