Machineryline » Empati Makine Dış.Tic.San.Tic

Empati Makine Dış.Tic.San.Tic

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Empati Makine Dış.Tic.San.Tic
Во продажба: 6 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Etka Dursun
Etka Dursun
Јазици: турски, англиски
+90 212 671... Прикажи +90 212 671 88 98
+90 532 640... Прикажи +90 532 640 12 08
Адреса
Турција, SEFAKÖY SANAYİ SİTESİ 13.BLOK NO:1-3 İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
Локално време на дилерот: 02:48 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, SEFAKÖY SANAYİ SİTESİ 13.BLOK NO:1-3 İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
Огласи Empati Makine Dış.Tic.San.Tic
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 2021 Километража Сила 5.5 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 08/2021 Километража Сила 4 kW
Турција
резервни делови EMP Finisher D6-3  Stator за друга градежна машина резервни делови EMP Finisher D6-3  Stator за друга градежна машина
2
Контактирајте го продавачот
17 €
Резервни делови
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила 31.5 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 2021 Километража Сила 7.5 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 04/2021 Километража Сила 5.5 kW
Турција