Machineryline » CHINKE ENGINEERING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

CHINKE ENGINEERING EQUIPMENT COMPANY LIMITED

За нас
Мапа
Контакти CHINKE ENGINEERING EQUIPMENT COMPANY LIMITED
Во продажба: 791 огласа
Телефонските броеви се проверени
Vincent
Vincent
Јазици: кинески, англиски
+86 173 332... Прикажи +86 173 3321 2136
Адреса
Кина, Hong Kong, Unit 04-05, 16th Floor The Broadway No. 54-62 Lockhart Road, Wanchai
Локално време на дилерот: 07:11 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Hong Kong, Unit 04-05, 16th Floor The Broadway No. 54-62 Lockhart Road, Wanchai
Огласи CHINKE ENGINEERING EQUIPMENT COMPANY LIMITED
Филтер

Резултати од пребарување: 791 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1429 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила 60 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 635 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1136 м/ч Сила 56 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 635 кг Евро Euro 3
Година 2008 Километража Сила 56 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1429 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража Сила 60 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1429 кг Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила 60 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1429 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража 1950 м/ч Сила 60 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1429 кг Евро Euro 3
Година 2008 Километража 3100 м/ч Сила 60 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2008 Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2016 Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2015 Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2011 Километража 670 м/ч Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година 2008 Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1584 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила 68.6 kW
Кина, Hong Kong