Machineryline » BETON I.D.M. SRL

BETON I.D.M. SRL

За нас
Мапа
Контакти BETON I.D.M. SRL
Во продажба: 8 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Iancau- Deac Marcel
Iancau- Deac Marcel
Јазици: италијански, романски, англиски
+40 752 27... Прикажи +40 752 277 788
Адреса
Романија, SAT. GIARMATA - COM. GIARMATA CAL. TIMIŞOAREI Nr. 74-78
Локално време на дилерот: 02:10 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, SAT. GIARMATA - COM. GIARMATA CAL. TIMIŞOAREI Nr. 74-78
Огласи BETON I.D.M. SRL
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Сепаратор
Година 2007 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Вертикална мелница
Година Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1989 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 09/2007 Километража 159074 км Сила 332 kW
Романија
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 18930 м/ч Сила 109 kW
Романија
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11116 м/ч Сила
Романија, Zăbrani
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 425821 км Сила 309 kW
Романија
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 161156 км Сила 279 kW
Романија