Machineryline » BETONDUNYASI IS MAK OTO ITH IHR

BETONDUNYASI IS MAK OTO ITH IHR

За нас
Мапа
Контакти BETONDUNYASI IS MAK OTO ITH IHR
Во продажба: 8 огласа
Телефонските броеви се проверени
Salih Kartal
Salih Kartal
Јазици: турски, англиски
+90 546 430... Прикажи +90 546 430 19 84
+90 312 440... Прикажи +90 312 440 06 84
Адреса
Турција, Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Cad. Tuna Apt. Apt. No: 51/12 06460 Çankaya/ Ankara
Локално време на дилерот: 01:41 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Cad. Tuna Apt. Apt. No: 51/12 06460 Çankaya/ Ankara
Огласи BETONDUNYASI IS MAK OTO ITH IHR
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 07/2010 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 06/2010 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
117.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 03/2020 Километража Сила
Турција
нови силос за цемент 2021 нови силос за цемент 2021 нови силос за цемент 2021
3
Контактирајте го продавачот
9.975 € Без ДДВ
Силос за цемент
Зафатнина 100 м³
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Силос за цемент
Зафатнина 600 м³
Година 04/2021 Километража Сила
Турција
фабрика за бетон KARDE MAKİNA 2010 фабрика за бетон KARDE MAKİNA 2010
2
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Фабрика за бетон
Година 04/2010 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 33.720 €
Фабрика за бетон
Година 06/2015 Километража 50000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Фабрика за бетон
Година 2018 Километража 900003 м/ч Сила
Турција