Machineryline » AYA ASD EOOD

AYA ASD EOOD

За нас
Мапа
Контакти AYA ASD EOOD
Во продажба: 1 оглас
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Aldin
Aldin
Јазици: арапски, бугарски, англиски
+359 89 996... Прикажи +359 89 996 0445
Адреса
Бугарија, София, Люлин 6, ул. Индира Ганди
Локално време на дилерот: 01:59 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Бугарија, София, Люлин 6, ул. Индира Ганди
Огласи AYA ASD EOOD
Филтер

Резултати од пребарување: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила 340 кс
Бугарија, Sofia