Machineryline » Agomer Rehvid OÜ

Agomer Rehvid OÜ

За нас
Мапа
Контакти Agomer Rehvid OÜ
Во продажба: 9 огласа
Телефонските броеви се проверени
Ago Jõulu
Ago Jõulu
Јазици: естонски, фински, германски, руски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 18:00
+372 514... Прикажи +372 514 0353
+372 5624... Прикажи +372 5624 8228
Адреса
Естонија, 79514, Rapla, Viljandi mnt 67b
Локално време на дилерот: 01:28 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Естонија, Rapla, Viljandi mnt 67b
Огласи Agomer Rehvid OÜ
Филтер

Резултати од пребарување: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 10975 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12 Километража 454500 км Сила 379 кс
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Носивост 2410 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 46000 км Сила 378 кс
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07 Километража 506000 км Сила 400 кс
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 300000 км Сила 540 кс
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 47385 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7730 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 490000 км Сила 389 кс
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 567000 км Сила 360 кс
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 13690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02 Километража 640000 км Сила 397 kW
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража Сила 551 кс
Естонија, Rapla