Нови хидрауличен мотор за багер O&K RH40, RH120E, RH200, RH340

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен мотор
Година на производство 2019
Локација Германија Dortmund
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот DPKV-3568-DL
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Германски
Konstantmotor Caterpillar 2460059 (R916106534) für O&K RH40, RH120E, RH200, RH340 bzw. Caterpillar 6015, 6030, 6050 und 6060.

A2FM200/63W-VAB010
2460059 (16106534)
SN: 15565193
FD: 19W25

Artikelstandort:
Lager
Schlosserstr. 10a
51789 Lindlar

Weitere O&K und Caterpillar Hydraulikbagger Ersatzteile auf Anfrage.

Vielen Dank für ihr Interesse.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!