Хидрауличен цилиндар Rebuilt tilt cylinder (1U0418) за товарач гасеничар CATERPILLAR 953C 2ZN00830

PDF
PDF
1.750 €
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен цилиндар
Број на дел 1U0418
Локација Италија Anzola Emilia (BO)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KD26002
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
including VAT: * UNIT PRICE, VAT EXCL., EXW, AS IS
condition: REVISIONATO
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!