Machineryline » World Wide Truck Trading

World Wide Truck Trading

За нас
Мапа
Контакти World Wide Truck Trading
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Joël van Meer
Joël van Meer
Јазици: француски, германски, холандски, англиски
+31 6 306... Прикажи +31 6 30653393
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4704 SB, Roosendaal, Vlierwerf 11
Локално време на дилерот: 01:13 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Северен Брабант, Roosendaal, Vlierwerf 11
Огласи World Wide Truck Trading
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 297269 км Сила 280 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 6070 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 235723 км Сила 280 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 395017 км Сила 250 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 475652 км Сила 250 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 387686 км Сила 250 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 406234 км Сила 250 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 434378 км Сила 250 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3495 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 309451 км Сила 170 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15860 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 832121 км Сила 571 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
23.750 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 17788 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 869092 км Сила 408 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3495 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 309450 км Сила 170 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 28800 кг
Година 01/2009 Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 11910 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража 1596650 км Сила 420 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1996 Километража 1301537 км Сила 530 кс
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9200 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 954941 км Сила 313 кс
Холандија, Roosendaal