Machineryline » Wirtgen UK

Wirtgen UK

За нас
Мапа
Контакти Wirtgen UK
Во продажба: 19 огласа
Телефонските броеви се проверени
Terry Raymond du Plessis
Terry Raymond du Plessis
Јазици: англиски
+44 7500 0... Прикажи +44 7500 064815
Адреса
Обединето Кралство, NG24 2UA, Newark, Godfrey drive · Overfield Park
Локално време на дилерот: 00:07 (GMT)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Обединето Кралство, Newark, Godfrey drive · Overfield Park
Огласи Wirtgen UK
Филтер

Резултати од пребарување: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
71.670 € GBP 60.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 3209 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
101.500 € GBP 85.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 10023 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
250.900 € GBP 210.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 3684 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
238.900 € GBP 200.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 2968 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
250.900 € GBP 210.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4683 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
250.900 € GBP 210.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4843 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
250.900 € GBP 210.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 4860 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
298.600 € GBP 250.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 3631 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
250.900 € GBP 210.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 4428 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
98.550 € GBP 82.500 GBP
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 4200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
119.500 € GBP 100.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 1820 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
101.500 € GBP 85.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 3602 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
155.300 € GBP 130.000 GBP
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2010 Километража 7051 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
262.800 € GBP 220.000 GBP
Челустна дробилка
Година 2014 Километража 12104 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark
Контактирајте го продавачот
215.000 € GBP 180.000 GBP
Челустна дробилка
Година 2016 Километража 7750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Newark