Machineryline » Twojemaszyny24.pl

Twojemaszyny24.pl

За нас
Мапа
Контакти Twojemaszyny24.pl
Во продажба: 69 огласа
Телефонските броеви се проверени
Bartosz
Bartosz
Јазици: англиски, полски
+48 605 96... Прикажи +48 605 964 181
Адреса
Полска, Лубуш, 66-400, Gorzów, Walczaka, 112
Локално време на дилерот: 01:03 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Лубуш, Gorzów, Walczaka, 112
Огласи Twojemaszyny24.pl
Филтер

Резултати од пребарување: 69 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хидраулична зглобна платформа MANITOU 160ATJ хидраулична зглобна платформа MANITOU 160ATJ
2
Контактирајте го продавачот
44.150 € PLN 202.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 400 кг
Година 2019 Километража 270 м/ч Сила
Полска, Gorzów
багер гасеничар KOMATSU PC 290 N LC-8 багер гасеничар KOMATSU PC 290 N LC-8 багер гасеничар KOMATSU PC 290 N LC-8
3
Контактирајте го продавачот
52.460 € PLN 240.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8320 м/ч Сила 149 кс
Полска, Gorzów
багер гасеничар CATERPILLAR 320 багер гасеничар CATERPILLAR 320
2
Контактирајте го продавачот
80.870 € PLN 370.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Gorzów
багер гасеничар CATERPILLAR 312E багер гасеничар CATERPILLAR 312E багер гасеничар CATERPILLAR 312E
3
Контактирајте го продавачот
69.940 € PLN 320.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 3500 м/ч Сила 70 кс
Полска, Gorzów
багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-8 багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-8 багер гасеничар KOMATSU PC 240 NLC-8
3
Контактирајте го продавачот
28.410 € PLN 130.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 15280 м/ч Сила 125 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
131.100 € PLN 600.000 PLN
Автодигалка
Година 2007 Километража 72087 км Сила 400 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
151.000 € PLN 690.900 PLN
Автодигалка
Година 2010 Километража 51220 км Сила 450 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
190.300 € PLN 870.700 PLN
Автодигалка
Година 2011 Километража 54143 км Сила 375 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
153.000 € PLN 700.000 PLN
Автодигалка
Година 2014 Километража 6210 км Сила 370 кс
Полска, Gorzów
автодигалка LIEBHERR LTM1220-5.1 автодигалка LIEBHERR LTM1220-5.1 автодигалка LIEBHERR LTM1220-5.1
3
Контактирајте го продавачот
118.000 € PLN 540.000 PLN
Автодигалка
Година 2005 Километража 4993 м/ч Сила
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
201.100 € PLN 920.200 PLN
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 2021 Километража 593 м/ч Сила 260 кс
Полска, Gorzów
автодигалка LINK-BELT HC-238H II автодигалка LINK-BELT HC-238H II автодигалка LINK-BELT HC-238H II
3
Контактирајте го продавачот
183.600 € PLN 840.000 PLN
Автодигалка
Година 2017 Километража 8707 м/ч Сила
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
142.100 € PLN 650.000 PLN
Автодигалка
Година 2006 Километража 17200 м/ч Сила 338 кс
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
155.200 € PLN 710.000 PLN
Автодигалка
Година 2010 Километража 1234 м/ч Сила
Полска, Gorzów
Контактирајте го продавачот
179.400 € PLN 821.000 PLN
Автодигалка
Година 2018 Километража 3570 м/ч Сила
Полска, Gorzów