Machineryline » TIOR SP. Z O.O.

TIOR SP. Z O.O.

За нас
Мапа
Контакти TIOR SP. Z O.O.
Во продажба: 50 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Łukasz Sikora
Łukasz Sikora
Јазици: полски
Пон - Пет 08:00 - 18:00
Саб 08:00 - 14:00
+48 609 58... Прикажи +48 609 585 688
Адреса
Полска, Малополско, 32-444, Głogoczów, Głogoczów 760
Локално време на дилерот: 00:28 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Малополско, Głogoczów, Głogoczów 760
Огласи TIOR SP. Z O.O.
Филтер

Резултати од пребарување: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови гума за валјак Rosava F-213 155A3 12PR TT (DO WALCA) + dętka нови гума за валјак Rosava F-213 155A3 12PR TT (DO WALCA) + dętka
2
Контактирајте го продавачот
191,30 € PLN 875 PLN
Гума за валјак
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava 18.40 R 38.00 нови гума за трактор Rosava 18.40 R 38.00 нови гума за трактор Rosava 18.40 R 38.00
3
Контактирајте го продавачот
557,40 € PLN 2.550 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
ново тркало IMB 160 151A8 16PR TL ново тркало IMB 160 151A8 16PR TL
2
Контактирајте го продавачот
169,40 € PLN 775 PLN
Тркало
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava ROSAVA TR-103 157A8 TL нови гума за трактор Rosava ROSAVA TR-103 157A8 TL нови гума за трактор Rosava ROSAVA TR-103 157A8 TL
3
Контактирајте го продавачот
639,30 € PLN 2.925 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
Контактирајте го продавачот
928,90 € PLN 4.250 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava 16.9R38 TR-201 141A8 TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 16.9R38 TR-201 141A8 TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 16.9R38 TR-201 141A8 TT + DĘTKA
3
Контактирајте го продавачот
459 € PLN 2.100 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava 14.9R24 TR-107 137A8 TT radialna + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 14.9R24 TR-107 137A8 TT radialna + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 14.9R24 TR-107 137A8 TT radialna + DĘTKA
3
Контактирајте го продавачот
253,50 € PLN 1.160 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за земјоделски приколки DShZ Dneproshina AGROPOWER DN-112 170D (180A8) TL нови гума за земјоделски приколки DShZ Dneproshina AGROPOWER DN-112 170D (180A8) TL
2
Контактирајте го продавачот
889,60 € PLN 4.070 PLN
Гума за земјоделски приколки
Година Километража
Полска, Głogoczów
Контактирајте го продавачот
319,10 € PLN 1.460 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava 21.3-24 IAV-79U 160A8 16PR TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 21.3-24 IAV-79U 160A8 16PR TT + DĘTKA
2
Контактирајте го продавачот
408,70 € PLN 1.870 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
Контактирајте го продавачот
1.869 € PLN 8.550 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
Контактирајте го продавачот
2.229 € PLN 10.200 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava I-307M 155B 16PR TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava I-307M 155B 16PR TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava I-307M 155B 16PR TT + DĘTKA
3
Контактирајте го продавачот
244,80 € PLN 1.120 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
нови гума за трактор Rosava 6.50-16 TR-101 99A6 TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 6.50-16 TR-101 99A6 TT + DĘTKA нови гума за трактор Rosava 6.50-16 TR-101 99A6 TT + DĘTKA
3
Контактирајте го продавачот
40,44 € PLN 185 PLN
Гума за трактор
Година Километража
Полска, Głogoczów
Контактирајте го продавачот
57,92 € PLN 265 PLN
Гума за земјоделски приколки
Година Километража
Полска, Głogoczów