Machineryline » Shanghai Aite Machinery Co.,LTD

Shanghai Aite Machinery Co.,LTD

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Shanghai Aite Machinery Co.,LTD
Во продажба: 221 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Daisy
Daisy
Јазици: кинески, англиски
+86 181 173... Прикажи +86 181 1731 7553
Адреса
Кина, No. 4675, Longwu Road, Minhang District, Shanghai
Локално време на дилерот: 19:34 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, No. 4675, Longwu Road, Minhang District, Shanghai
Огласи Shanghai Aite Machinery Co.,LTD
Филтер

Резултати од пребарување: 221 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.030 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
багер гасеничар CATERPILLAR 307D багер гасеничар CATERPILLAR 307D багер гасеничар CATERPILLAR 307D
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.540 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 2630 м/ч Сила
Кина
багер гасеничар HYUNDAI R215 багер гасеничар HYUNDAI R215 багер гасеничар HYUNDAI R215
3
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 26.310 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6052 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.220 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 2015 Километража Сила 162 kW
Кина
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.220 €
Мини багер
Носивост 7210 кг
Година Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 40.780 €
Мини багер
Година 2016 Километража Сила
Кина
багер гасеничар HITACHI EX120 багер гасеничар HITACHI EX120 багер гасеничар HITACHI EX120
3
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.030 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.150 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6100 кг
Година 2015 Километража 2630 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 19.290 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.520 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 12.720 €
Мини багер
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
мини багер KOMATSU PC55 мини багер KOMATSU PC55 мини багер KOMATSU PC55
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.520 €
Мини багер
Година Километража Сила
Кина
натоварувач со тркала LIUGONG CLG 856 натоварувач со тркала LIUGONG CLG 856 натоварувач со тркала LIUGONG CLG 856
3
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.030 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.030 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Евро Euro 4
Година 2015 Километража Сила
Кина
багер гасеничар CATERPILLAR E200B багер гасеничар CATERPILLAR E200B багер гасеничар CATERPILLAR E200B
3
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 19.730 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина