Machineryline » Oslo Maskin as

Oslo Maskin as

За нас
Мапа
Контакти Oslo Maskin as
Во продажба: 1 оглас
Телефонските броеви се проверени
Bilal S.
Bilal S.
Јазици: арапски, норвешки, англиски
+47 925 0... Прикажи +47 925 02 024
Адреса
Норвешка, 2030, Gardermovegen, 130
Локално време на дилерот: 01:09 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Норвешка, Gardermovegen, 130
Огласи Oslo Maskin as
Филтер

Резултати од пребарување: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Натоварувач со тркала
Година 06/2002 Километража 14666 м/ч Сила 199 kW
Норвешка